• autor: przystankers, 2014-09-20 19:16

Pogoń Pieszyce(TJ) 2:4 Rawa Boleścin(TJ)

Skład:D.Karpiński,P.Gomułka,D.Michalski(60'M.Woliński),S.Sorbian,K.Zieliński. P.Pitura,K.Kosakowski,P.Czaicki,D.Zając,M.Figzał,D.Korab(60'Darek Dumin)

Gole dla Rawy zdobyli: P.Gomułkax1, P.Piturax3

Po bardzo dobrej grze naszych głównych zawodników i rezerwowych,zdobywamy w dobry sposób 3 oczka do kolekcjii.

Lecz przypominam wszystkim zawodnikom:

Juniorzy treningi we wtorki i czwartki godz. 17

Seniorzy wtorki i czwartki godz. 18

Skrót meczu w rozwinięciu...

Sędzia gwizda początek meczu, nasi zawodnicy podchodzą wysoko pod pole bramkowe rywala którzy od początku meczu musieli grać w 10. Pomimo bardzo dobrych akcjii na bramkę rywala nie udaje się naszym juniorom wykorzystać ani jednej szansy, i do końca pierwszej połowy 0:0. Druga połowa zaczęła się od tego że zawodnik przybył na mecz i Pieszyce grały w 11, pomimo tego wszystkie akcje rywala kończyły się dobrymi interwencjami naszych obrońców, aż do 50' gdzie jeden z napastników po dobrym podaniu kolegi strzela do bramki, 1:0 dla Pogoni. Zawodnicy Rawy po strzelonym golu przez przeciwnika lekko się załamują, lecz nie trwa to długo, gdyż w 60' z pierwszej połowy nasz zawodnik P.Gomułka wystrzelił z całej siły do przodu piłkę i po wysokim koźle trafia do bramki . Ten gol bardzo zmotywował naszych chłopaków do dalszej walki. Nie szybko po strzelonym golu przez Rawę, kolejną bramkę strzela P.Pitura który po dobrej asyście pakuje piłkę do bramki rywala. Do końca królowaliśmy na boisku gdzie bramki po kolei strzelał P.Pitura. Jedyne zagrożenie po którym rywale zagrozili naszej bramce był piękny gol w okienko zza pola karnego. Sędzia gwiżdże koniec meczu 2:4.