3 pkt do przodu

• autor: przystankers, 2014-11-23 18:23

Dziś nie będę opisywał sytuacji w których padły bramki bo zwycięstwo nad przyjezdną drużyną z Makowic dało nam wiele radości i satysfakcji, ale też pokazało nam jaka bieda panuje w szeregach naszej obrony. Bramki traciliśmy na własną prośbę z powodu braku ruchu niektórych osób.

Wygraliśmy ze słabo spisującą się drużyną Makowic, która i tak pokazała nam, że potrafi grać. Nic szczególnego się nie działo prócz kilku fauli i lekkiego urazu przyrodzenia naszego zawodnika z nr 9, który prawdopodobnie jest już w pełni zdrowy. Z naszej drużyny na szczególne uznanie zasługują dwaj gracze. Pierwszy to Piotr Wrona, który wszedł w 46' gry na boisko i od tego momentu bramki wpadały jedna po drugiej. Sam gola nie strzelił, ale pchnął ducha gry i wolę walki w kolegów z drużyny. Drugim natomiast zawodnikiem jest Mateusz Piskorskim, który po każdym golu podawał piłki zawodnikom z Makowic by oni nie musieli się już po nią fatygować. Bardzo miło z jego strony.

Gole dla Boleścina strzelali:

4x Mariusz Morąg
1x Krystian Bieżyński
1x Mariusz Kutela
1x Damian Kłos

Tabela na dzień dzisiejszy wygląda następująco:
Liderem jest Niemczanka z dorobkiem 40pkt.
Boleścin zajmuje 9 lokate z 21pkt.
A tabele zamykają Makowice z ilościa 9pkt.

Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w kolejnych meczach naszym sąsiadom w dolinie.

autor: ~kibic 2014-11-23 21:35:39

avatar Bieda w waszej obronie to panuje od 7 meczy!

autor: ~najdłuższy we wsi to ja 2014-11-23 21:36:09

avatar Cóż za piękne spotkanie. Niestety ale dużo kibiców nie wytrzymało po pierwszej połowie i opuściło nasz stadion już po 45' ale niech żałują oni bo tak grającego Lucia nie widziałem od ... no właśnie od bardzo dawna. Te jego wrzutki i dryblingi. W ciągu 5 minut pierwszej połowy miał bardziej ubrudzoną koszulkę niż niektóre osoby, które grały od początku meczu a to świadczy o jego zaangażowaniu. Niestety bramki nei ukuł ale i tak pokazał kawał dobrego ofensywnego futbolu. Jeżeli chodzi o słynnego najszybszego w A klasie. Człowiek po prosty dynamit. Pierwsza połowa ewidentnie go tylko podrażniła i w przerwie powiedział sobie dzisiaj albo nigdy i ruszył z atakami. Walczymy do końca i gdyby sedzia pozwolił mu podać piłkę graczą z Makowic jeszcze przynajmniej ze dwa razy wynik mógłby być wyższy.

autor: ~Nic dodać nic ująć 2014-11-23 22:51:41

avatar chciałbym pogratulować koledze wyżej bardzo wyrafinowanego streszczenia jak że pięknego meczu w wykonaniu tychże dwóch zawodników. Z Luckiem bywało różnie ale dzisiaj naprawdę przeszedł samego siebie i pokazał że kiedyś można było na niego liczyć. No a baca człowiek orkiestra nie dość że zalicza asysty i swoim wspaniałym dryblingiem robi zawodników z Makowic jak pachołki to na dodatek jest tak uprzejmy że co bramkę wyręcza ich z ciężaru wyciągania piłki z siatki i ustawiania jej na środkowej linii. ten mecz na długo zostanie w mojej pamięci z lekkim niedosytem no ale nie ma co narzekać widziałem tyle bramek co na meczu hokejowym :)

autor: ~najdłuższy we wsi to ja 2014-11-24 11:07:29

avatar Z drugiej strony jest mi smutno i jestem zawiedziony postawą drużyny z Makowic, która okupuje ostatnie miejsce w tabeli. Szkoda że taka drużyna z takimi tradycjami i bliska naszym sercom musi tułać się w rejonach spadkowych naszej ligi. Szkoda by było, gdyby tak wyczekiwane derby naszego regionu, gdzie kibice czekają na nie miesiącami zniknęły z terminarza i musilibyśmy czekać znowu kilka lat. Już teraz jest nam bardzo przykro, że derby parafii nie są rozgrywane. Wszyscy liczą na to, że takie mecze na stałe zagoszczą w terminarzach A klasy.