Boxmet zniszczony 10:1!

• autor: przystankers, 2015-09-19 13:27

Skład : 77 Damian Karpiński, 20 Paweł Gomułka, 9 Patryk Baranowski, 13 Hubert Wrzochol, 4 Paweł Pasionek, 16 Szymon Trzciński, 10 Krzysztof Milanowski, 11 Damian Łynko, 7 Patryk Pitura, 17 Dawid Korab, 6 Daniel Morawski (19 Maciek Woliński)

Bramki : Korab x3, Łynko x3, Woliński, Morawski, Pitura, Milanowski

Mecz rozpoczął się od razu od ataków RAWY i już na początku strzela Korab potem po rożnym Morawski. Sędzia podyktował w 20' karnego dla Boxmetu za faul kielona którego goście wykorzystali. Piskorzów próbowało jeszcze strzelić ale brakowało im skuteczności. Pod koniec pierwszej połowy kolejne bramki zdobywają Łynko i po raz drugi Korab. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 4:1 napawała optymizmem do strzelania kolejnych i tak już na początku drugiej części bramkę strzela Woliński który wszedł za Morawskiego który doznał kontuzji. Kilka minut później hat tricka kompletuje Dawid Korab i jest 6:1, chwilę później sędzia postanawia podarować karnego gościom za faul którego nie było ale Karpiu go broni. Minuty mijają i RAWA zdobywa kolejne bramki, najpierw Grzybek po asyście od bramkarza potem Łynko po długiej piłce od Kielona sam zrobił 4 zawodników Boxmetu i z najbliższej odległości podwyższa wynik na 8:1. Bramkę również zdobył nasz najlepszy asystujący który w tym meczu również zdobył 3 asysty Krzysiek Milanowski po strzale który rykoszetem wpadł do bramki. Ostatnie słowo powiedział Damian Łynko który swoim 3 golem podwyższa na dwucyfrówkę. Cała drużyna zagrała na 100% i świetnie się zaprezentowała, ale nie mogło zabraknąć agresji ze strony Kielona i Karpia którzy dostali po żółtej kartce za wywoływanie zamieszek na boisku czy brutalny faul.