Nowice zwyciężone

• autor: przystankers, 2015-10-03 14:28

W ciężkich nastrojach dojechaliśmy do Nowic, i zagraliśmy w tym meczu w 10 gdyż kilku zawodników po prostu nie mogło przyjść na mecz, kolejny raz pokazujemy że umiemy zagrać do końca i być tak zmotywanym żeby wygrać i grać z myślą o zwycięstwie, oby tak dalej.W kolejnym meczu podejmujemy na własnym boisku drużynę z Lutomii.

Skład:D.Karpiński, P.Baranowski, P.Gomułka, P.Pasionek, H.Wrzochol, S.Trzciński, D.Łynko, K.Milanowski, D.Morawski, M.Woliński

Gole dla Rawy strzelali: 1xMorawski, 1xWoliński, 1xŁynko.

Zapraszam na treningi wszystkich zawodników:

Poniedziałek:17:30

Czwartek: 17:30

Więcej informacji o meczu w rozwinięciu...

Po rozpoczęciu meczu przeciwnicy obrali sobie ostry cel szybka akcja na naszą bramkę, bardzo skuteczna ponieważ nasi obrońcy nie mogli wybić piłki i już w 3 minucie gol dla Nowic 1:0, gra toczyła się powoli i ani Rawa ani Nowice nie mogły dojść do sytuacjii podbramkowych, pomimo dużej ilości rogów dla naszej drużyny nie mogliśmy ich wykorzystać, zazwyczaj najwięcej strzelamy właśnie z rogów ale nie dzisiaj, coś było nie tak. W pewnym momencie w sytuacji podbramkowej strzela Daniel Morawski, i mamy 1:1 gra w kolejnych minutach była bezskuteczna z obu stron gdyż każda z akcji kończyła się piątką spod bramki, sędzia gwiżdże koniec pierwszej połowy, schodzimy w nie zbyt dobrych nastrojach na ławke i ustalamy dalszy plan działania. Sędziowie wychodzą na murawę, więc szybko podnosimy morale drużyny i wychodzimy zmotywowani do dalszej gry. Sędzia główny gwiżdże na 2 połowę, mecz rozpoczyna się od ostrych natarć ze strony przeciwnika lecz beskutecznie gdyż nasza obrona im za bardzo przeszkadzała, w pewnym momecie lewym skrzydłem nabiega Maciek Woliński, który dostaje piłkę od naszego dobrego środkowego zawodnika Krzyśka Milanowskiego, Woliński dobiega do piłki i tylko lekko ją dotyka, ta wpada do bramki przeciwnika i jest 1:2 dla Rawy, kolejny minuty mijały na grze agresywnej ze strony przeciwnika, którzy starają się nas sprowokować, można powiedzieć niestety że sędzia główny nie był dziś zbyt obustronny gdyż bardziej sędziował na korzyść przeciwnika. W kolejnych minutach meczu po dobrej akcji prawą stroną boiska, Daniel Morawski dostaje dobrą piłę od Milanowskiego, i zostaje sfaulowany przez przeciwnika, karny dla Rawy do którego podchodzi Damian Łynko, i celnie strzela w środek bramki, ale tam zostaję bramkarz tylko odbija ją do pola karnego, Łynko podbiega i dobija spokojnie na 1:3. Bardzo ciężka sytuacja zdarzyła się pod koniec meczu gdyż czerwoną kartkę dostaje strzelec 3 bramki Łynko gdyż przeciwnicy wgl nie byli brani pod uwagę przy faulach na nas, a Łynko chciał wyjaśnić sprawę lecz łaskawy sędzia okazuje się wyjmuje czerwony kartonik i gramy w 9, niestety Szymon Trzciński, który dostał  na początku 1 żółtą kartkę, dostaje drugą i tak kończymy mecz w 8, bronimy się całymi siłami, sędzia dolicza 2 minuty ale  to za mało by przeciwnicy odrobili takie straty. Sędzia gwiżdże koniec meczu 1:3 dla naszych Juniorów.