Z Venusem u siebie

• autor: przystankers, 2016-05-05 21:29

Po lekkich problemach kadrowych i ciężkich meczach, nasi juniorzy dalej prowadzą w tabeli w Klasie Terenowej Juniorów, z dorobkiem 30 punktów, i dalej próbująca dogonić nas Piławianka spadkowicz z Klasy okręgowej juniorów, z którymi niestety przegrali w rewanżowym meczu aż 1:7, a w rundzie Jesiennej wygrali z nimi 5:2, więc widać jak drużyna może się ostro zebrać i wygrywać, jedyne czym mogliśmy się usprawiedliwić to, to że  drużyna grała w 10 przy bardzo zmienionej taktyce gry, bez podstawowych środkowych obrońców, oraz napastnika. Lecz ten mecz przechodzi do historii, a nasza Rawa musi grać dalej, w kolejnej kolejce to już 12, nasi juniorzy rozegrają mecz z Venusem Nowicem na własnym boisku. Z Venusem, Rawa zagrała ciężki mecz, ponieważ mecz zaczęty został w 10, a na koniec meczu gdzie było 3:1 dla Rawy za czerwoną kartkę, musiał zejść nasz zawodnik Damian Łynko, a po dwóch żółtych, co skutkowało czerwoną kartką musiał zejść Szymon Trzciński, i tak mecz został zakończony w 8. Może się nadarzyć taka sytuacja iż znów będą problemy ze składem, dlatego też przydałoby się zebrać i rozegrać kolejny mecz o mistrza klasy terenowej juniorów. Wszystkich chętnych kibiców zapraszamy na mecz z Venusem Nowice który odbędzie się 07.05.2016 na boisku sportowym w Boleścinie.

Zbiórka zawodników na boisku w Boleścinie o godzinie: 10:00

Mecz zaczyna się o godzinie: 11:00.